Przepusty kablowe o maksymalnej nośności do 6 ton nacisku na oś pojazdu to uniwersalne rozwiązanie do zastosowania wszędzie tam, gdzie wiązki przewodów mogą przecinać wewnętrzne ciągi komunikacyjne. Może to dotyczyć prywatnej drogi lub magazynowego korytarza, którym poruszają się chociażby wózki transportowe i zależy nam, by nie najeżdżały na poprowadzone kable. Doskonale sprawdzą się także podczas koncertów i innych wydarzeń, na których chcemy zabezpieczyć poprowadzone wiązki przewodów.

Wytrzymałe do 6 ton

Najazd kablowy z kanałem 70x50mm Najazd kablowy z kanałem 70x50mm
Producent: Prodrop
Cena:

179,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 145,53 zł

zobacz więcej
Najazd Próg kablowy 2kanałowy 30x30mm Najazd Próg kablowy 2kanałowy 30x30mm
Producent: Prodrop
Cena:

109,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 88,62 zł

szt.
zobacz więcej
Najazd Próg kablowy 5kanałowy 35x35mm Najazd Próg kablowy 5kanałowy 35x35mm
Producent: Prodrop
Cena:

199,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 161,79 zł

szt.
zobacz więcej

Rodzaje przepustów na kable do 6 ton

Modele o deklarowanej wytrzymałości do 6 ton mogą mieć jedno lub więcej korytek do przeprowadzenia kabli. Najczęściej występują w formie podłużnych przepustów, które można łączyć ze sobą i wyposażone są w zamykaną od góry klapkę w kolorze żółtym. Dzięki takiemu rozwiązaniu konstrukcyjnemu poprowadzone przewody nie leżą na ziemi, lecz są schowane wewnątrz przepustu.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego. Jeśli szukają Państwo bardziej wytrzymałych modeli, to oferujemy także najazdy kablowe do 40 ton, które doskonale sprawdzają się przy większych obciążeniach. Z przyjemnością pomożemy w wyborze właściwego produktu, dlatego zachęcamy do kontaktu z naszymi konsultantami – telefonicznie lub za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie naszego sklepu.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl