Lustra przemysłowe i magazynowe stają się coraz bardziej popularne, ponieważ korzyści wynikające ze stosowania luster drogowych postanowiono przenieść także w prywatnym użytkowaniu w obiektach o charakterze przemysłowym. Główną i najważniejszą zaletą zamontowania lustra przemysłowego jest zwiększenie bezpieczeństwa dzięki poprawieniu widoczności w obiekcie. Dla wielu pracowników możliwość obejmowania wzrokiem stref i obszarów w odbiciu lustra może mieć pozytywne przełożenie na zdecydowanie większy komfort pracy.

Lustra uniwersalne i magazynowe

Lustro drogowe uniwersalne 100cm Lustro drogowe uniwersalne 100cm
Producent: Prodrop
Cena:

399,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 324,39 zł

szt.
zobacz więcej
Lustro drogowe uniwersalne 30cm Lustro drogowe uniwersalne 30cm
Producent: Prodrop
Cena:

109,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 89,42 zł

szt.
zobacz więcej
Lustro drogowe uniwersalne 45cm Lustro drogowe uniwersalne 45cm
Producent: Prodrop
Cena:

99,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 80,49 zł

szt.
zobacz więcej
Lustro drogowe uniwersalne 60cm Lustro drogowe uniwersalne 60cm
Producent: Prodrop
Cena:

129,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 104,88 zł

szt.
zobacz więcej
Lustro drogowe uniwersalne 80cm Lustro drogowe uniwersalne 80cm
Producent: Prodrop
Cena:

289,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 234,96 zł

szt.
zobacz więcej

Gdzie najczęściej montuje się lustra przemysłowe?

Trudno wymienić wszystkie miejsca w jakich stosowane są obecnie lustra przemysłowe i magazynowe. Do najpopularniejszych należą magazyny, w których poruszają się wózki widłowe, hale produkcyjne, podziemne parkingi z licznymi zakrętami, ale także prywatne drogi i przydomowe garaże. Są więc montowane wszędzie tam, gdzie widoczność w sposób bezpośredni może być w jakimś stopniu ograniczona a montaż lustra może przyczynić się do poprawy bezpieczeństwa. Montaż może odbyć się na specjalnym słupie z rurą o odpowiedniej średnicy lub do ściany przy użyciu specjalnego uchwytu.

Lustra magazynowe – przegląd popularnych modeli

Lustra przemysłowe to najszersza grupa spośród luster. Wyróżnić tu można wiele bardzo zróżnicowanych pod względem wielkościowym i konstrukcyjnym modeli. Od małych, których średnica wynosi zaledwie 30 cm, przez najpopularniejszy rozmiar czyli 60 cm, aż do luster o średnicy zwierciadła sięgającej nawet 100 cm. Obudowy wykonane są zarówno z tworzywa, jak i w niektórych przypadkach z metalu, a zwierciadła najczęściej produkowane są z akrylu lub poliwęglanu. Oba te materiały zapewniają dobrą widoczność i cechuje je odporność na uszkodzenia mechaniczne.

Lustra uniwersalne do montażu także na zewnątrz

Zdecydowana większość luster uniwersalnych może być stosowana nie tylko wewnątrz budynku. Użyte do produkcji materiały zapewniają wysoką trwałość również przy zmiennych warunkach atmosferycznych panujących na dworze. Warto wówczas wybrać model o wielkości na tyle dużej, by zapewnić odpowiednią widoczność dla użytkowników. Aby to zrobić należy zmierzyć odległość, jaka będzie dzieliła użytkownika do punktu, w którym zawieszone zostanie lustro przemysłowe.

Nasz sklep oferuje szeroki wybór luster uniwersalnych i magazynowych. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą dostępnych modeli, a w razie pytań zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami. Jako eksperci w zakresie sprzedaży produktów zwiększających bezpieczeństwo pomożemy rozwiać wszelkie wątpliwości jakie mogą pojawić się podczas wyboru właściwego lustra przemysłowego.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl