Profil ochronny ma na celu przede wszystkim podniesienie bezpieczeństwa użytkowników i infrastruktury, poprzez zwiększenie widoczności dzięki ostrzegawczym, kontrastującym barwom, najczęściej czarno - żółtym. Montaż na filarach, słupach i narożnikach ścian, zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz budynku, zmniejsza ryzyko wypadku i znacząco podnosi komfort pracy. Do stosowania na zewnątrz rekomenduje się montaż produktów z dodatkowymi odblaskowymi pasami. Narożniki występują w zróżnicowanych wariantach rozmiarowych i kształtowych, przez co możliwe jest odpowiednie dopasowanie do potrzeb użytkownika i panujących w obiekcie warunków. Najpowszechniej stosowane są gumowe profile w kształcie litery L. Montuje się je na parkingach, halach, w magazynach czy obiektach przemysłowych, ale także w przydomowych pomieszczeniach gospodarczych lub w bramach wjazdowych.

Profile ochronne

Narożnik gumowy ochronny parkingowy prosty Narożnik gumowy ochronny parkingowy prosty
Producent: Prodrop
Cena:

24,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 20,32 zł

szt.
zobacz więcej
Narożnik gumowy ochronny parkingowy zaokrąglony Narożnik gumowy ochronny parkingowy zaokrąglony
Producent: Prodrop
Cena:

25,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 21,13 zł

szt.
zobacz więcej
NAROŻNIK ochronny GARAŻ ODBOJNIK ochrona drzwi NAROŻNIK ochronny GARAŻ ODBOJNIK ochrona drzwi
Producent: Prodrop
Cena:

22,49 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 18,28 zł

szt.
zobacz więcej
  • nowość

Narożniki i profile ochronne z pianki

Drugim najpopularniejszym materiałem wykorzystywanym do produkcji zabezpieczających profili jest elastyczna pianka. Jej zastosowanie zapewnia dodatkową amortyzację w przypadku uderzenia przez pracownika lub operatora. Takie zabezpieczenie jest stosowane nie tylko przy stanowiskach pracy w warunkach przemysłowych, ale także w garażach, aby zabezpieczyć pojazd przed przypadkowym kontaktem z narożnikiem lub ścianą garażu przy otwieraniu drzwi. W odróżnieniu od gumowych modeli te wykonane z pianki są dostępne w szerokiej gamie kształtów i przeznaczone są do montażu nie tylko na narożach, lecz także na powierzchni ścian, czy do zamocowania i oznaczenia elementów w korytarzach i ciągach komunikacyjnych, takich jak chociażby niższe niż zwykle przejście.


Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą profili i narożników ochronnych oraz kontaktu z działem obsługi klienta w razie jakichkolwiek wątpliwości dotyczących oferowanych produktów.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl